0
+38 067 3607101    +38 036 2622033
Product list
0
0 грн.

Про компанію

FLUIMAC в Украине

Надійні італійські хімічні насоси FLUIMAC

Ось уже довгий час компанія ДП БТС-Інжиніринг успішно працює на ринку промислового насосного обладнання: ми компетентно підбираємо та швидко доставляємо надійні італійські хімічні насоси клієнтам по всій Україні. Хімічні насоси призначені для перекачування різних агресивних рідин і широко застосовуються в хімічній, нафтовий, лакофарбової, косметичної, фармацевтичної та харчової промисловості, а також на гальванічних виробництвах, лабораторіях та магазинах хімреагентів.

ДП БТС-Інжиніринг пропонує широкий спектр хімічних насосів клієнтам - це і вертикальні, і відцентрові, і мембранні насоси - але основною спеціалізацією компанії є бочкові (роторні) насоси або насоси бочок. Бочковий насос простий і зручний в експлуатації, ідеально підходить для перекачування як нейтральних, так і агресивних рідин з бочок, контейнерів, ванн та інших ємностей. Бочкові насоси забезпечуються електродвигуном, захищеним від самостійних включень під час перебоїв харчування. Є моделі із пневмоприводом.

Насоси для агресивних рідин

Серед високоякісного та легкого в експлуатації італійського насосного обладнання, що постачається компанією ДП БТС-Інжиніринг представлені як насоси для кислот (насоси для сірчаної кислоти, фосфорної кислоти, азотної кислоти та соляної кислоти), насоси для перекачування електроліту, насоси для луків, насоси для хрому гіпохлориту натрію, насоси для аміаку, так і насоси для в'язких рідин (насоси для перекачування нафтопродуктів: дизельного палива, нафти, масла, солярки, бензину та ацетону), насоси для спирту, насоси для фруктового соку та насоси для молока.

Скачать каталог Fluimac 10.3 Mb

ДП БТС-Інжиніринг - представник FLUIMAC в Україні.