0
+38 067 3607101    +38 036 2622033
Product list
0
0 грн.

JP, PP(HC), 1200mm, Ø41mm труба до бочкового насоса JESSBERGER

Код: 1035225
(0 review)
ВиробникJESSBERGER
МатеріалPP
Країна походженняНімеччина
Тип насосубочковий
Діаметр, мм41
Висота, мм1 200
Довжина, мм1 200
Гарантія, місяців12
Show all features (8)
Ukraine: Залишилось лише 1 штук
Poland: Під замовлення
15,432 грн.
Добавить в сравнение
Shipping options:
Courier
~2 дн. (от 350 руб.)
Pickup
~3 дн. (Бесплатно)
Post
~6 дн. (от 500 руб.)
Бочкові насоси JESSBERGER, Німеччина, призначені для перекачування з каністр, бочок, бутлів, єврокубів різноманітних рідин, таких як кислоти і луги, емульгатори, антинакипіни, лаки, розчинники, масла (харчові і не харчові) і т. п Бочкові насоси виготовляють з різних матеріалів, таких як нержавіюча сталь, алюміній, ПВХ, поліпропілен та ін. Постачання кислот, лугів і реагентів в бочках і IBC-контейнерах стала загальноприйнятою практикою. Зазначена тара найчастіше є оборотною, а це означає, що її потрібно швидко і дбайливо спорожняти і повертати відправнику. Оскільки контейнери зі зливом, розташованим внизу, стали забороняти в багатьох країнах через ризик протоки, єдиною можливістю викачування рідини стало використання отвору в кришці. Найбільш підходящим обладнанням для цієї роботи стали бочкові насоси. Бочкові насоси для хімічно активних рідин таких, як: їдкий натрій, оцтова, азотна, плавикова кислоти, соляна кислота, азотна кислота та інші. Бочкові насоси також перекачують харчові добавки, харчові продукти, патоку, згустки, ароматизатори, ферменти, рідкі продукти-концентрати та інгредієнти. У промисловості: перекачування і вивантаження реагентів і рідини з пластикової тари, Євро кубів і бочок. Бочковими насосами перекачують і нафтопродукти, розчинники, затверджувачі та інші компоненти. Бочкові Насоси даної серії не поступаються за якістю і технічними характеристиками насосів таких виробників як Debem, Fluimac, JESSBERGER, Lutz та інших торгових марок.
Характеристики
ВиробникJESSBERGER
МатеріалPP
Країна походженняНімеччина
Тип насосубочковий
Діаметр, мм41
Висота, мм1 200
Довжина, мм1 200
Гарантія, місяців12
Loading...

Сделали заказ до 20:00? Доставим завтра!
Заказы, сделанные позже 20 часов принимаются на последующие дни.

Срочность доставки:
«Стандартная доставка» осуществляется на следующий день при заказе до 20.00. После 20.00 заказы принимаются на последующие дни. Информацию можно уточнить у продавцов в магазинах.

Никаких очередей и страха перепутать цифры! В любом магазине вы можете оплатить кредит, оформленный как в наших магазинах, так и в любом другом магазине или банке!*
  • Зарегистрируйтесь в зоне Сервис.
  • Получите распечатанную форму «Регистрационные данные шаблона платежа».
  • Вносите платежи по кредитам прямо на кассе!
«Регистрационные данные шаблона платежа» включают в себя основные реквизиты платежа, код требования и штрих-код, который считывается кассиром для проведения платежа.